Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NHC pro CORE 2 DUO

prosim vás všude se snažím sehnat patch pro NHC 2.0 na notebooky s Core 2 duo ?!?!?! poradte prosim. Nebo pokud znáte jinej program kterej to vsechno zvládne.

Děkuji předem.

mno tak tomu nerozumím..... ja ho tam mam take ale při spouštění programu mi to hodí hlášku že program vyžaduje nainstalované "Verdana True Type Fonts Family" nebo neco takoveho a ze mam nejdriv nainstalovat package s fontama ??? nechápu