Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odesílání souborů přes e-mail

Dobrý den,jsem asi úplně blbá,ale nemůžu ani za nic přijít na to proč mi jde odesílat normální e-mail bez souborů,ale jakmile se pokusím poslat jakoukoliv fotku nebo soubor,tak mi to napíše že spojení se serverem bylo přerušeno..Už jsem z toho tumpachová...3-[Dřív mi to šlo normálně..Mám nainstalovaný Comodo Firewall Pro,tak nevím jestli mi tam nedělá neplechu zrovna on..3-[Děkuju moc za radu,doufám že takhle pitomá nejsem sama..3-[

Šest (slovy š e s t) let uplynulo od poslední odpovědi!

Odeslat se dá. Jakého máš v PC e-mailového klienta?
Nebo jakého máš nastaveného jako výchozího (nemusí to být nutně klient v PC).

6) Jdi tady nahoru na stránku a přečti si všechny předchozí odpovědi.