Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem levné multifunkční zařízení , levný tisk

Hodlám si pořídit multifunkční zařízení pro tisk,scanování a kopírování. Můžete mi poradit něco kompatibilního s WinVista? Pokud možno kvalitní, levné a s levnými cartridgemi?:)) Tisknu celkem málo, tak 2x do měsíce... (Epson mi s novým PC s Vistou nefunguje a hlava zaschla - je na vyhození).Dík

No pokud chcete něco levného na tisk 2x do měsíce, pak mi z toho vychází HP - to proto, že trysky jsou součástí cartridge a když zaschnou, vyměníte prostě jen tu cartridge (max. 700kč) zatímco když vezmete něco, co má tiskovou hlavu zvlášť (např. Canon), po jejím zaschnutí budete přesně tam, kde jste nyní.
Co se týká tiskových nákladů, často platí mezi nimi a pořizovací cenou zařízení nepřímá úměra.