Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "Nemý" WMM

Ahojte,nieco sa stalo s WMM,lebo nechce "rozprávať".Všetky nastavenia sú OK(hlasitosť,reproduktory) a video produkuje len obraz a zvuk sa niekde asi potuluje.Čo s tým?Díkesáč

A kedy presne chces aby to hralo? Nehra to pre akykolvek film (skus nejake stare avi v divx) alebo len pre nejaky konkretny film (v tom pripade tiez chyba kodek).
Ak to nehra pre ziaden film tak to bud pri tej operacii vobec hrat nema, alebo mas blbo nastavenu zvukovku alebo iny problem vo Win (directx, blbo nastavene vystupne zariadenie v ovl.panely - zvuky apod). nemas tam nahodou 2 zvukovky (itegrovanu+externu)? Ak ano tak integrovanu vypni v BIOSe alebo v spravcovi zariadeni.

P.S. neda sa to nastavit tak ze audio nech necha tak ako bolo, a upravovat len video? Potom vysledny subor ti bude vo VLC hrat tak ako predtym.

No to je problem,lebo ja potrebujem dopĺňať do videa aj zvukové efekty,audio z CD tiež potrebujem napasovať na jednotlivé scény z videa,tak uznáš,že to nemôžem robiť jedno bez druhého.Potrebujem počuť,ako pasuje zvukový efekt napr: na skok do vody,a musím ho mať presne napasovaný.Zvuky idú v ostatných aplikáciách(aj systémové zvuky),tak mi skús poradiť niečo v nastaveniach.