Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem titulky v avi

Moc prosím jak vypálit film který je v avi formátu a mám k tomu zvlášt i titulky.Jak vypálit tento film v Neru aby na stolním tv přehrávači hrál tento film i stitulky?Děkuji mockrát

Když už jsme se tady všichni tak pěkně sešli, chtěl bych se Tě jako jako Nejvyššího guru přes Avidemux zeptat, jak je to se ztrátou kvality při prohnání videosouboru tímto programem. Včera jsem s ním různě laboroval (AVI>>>MPG) a mám pocit, že ta kvalita je horší.