Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor se nevyužívá na 100%

zdravim. Mám dvoujádrový procesor amd athlon 64 x2 4000+ a když v pinnacle studiu 9 nebo 11 nechám něco renderovat, procesor se využívá na 85 - 89% při exportu do mpeg2 a dokonce jen na 50% při exportu do divx. Může to být způsobeno tím, že mi paměti nejedou v dual channelu?
Mám dvě různé 512 ddr2 paměti (všechny parametry mají stejné ale každá je od jiného výrobce). Pomohlo by koupit dvě párované paměti? díky za rady

50% moze znamenat ze dany kodek vyuziva len jedno jadro, s tym neurobis nic len iny kodek ktory vie vyuzit dve jadra. Neviem urcite ako je na tom najnovsi divx kodek ja osobne som to nikdy neskumal.
89% znamena ze nieco brzdi, moze brzdit disk, RAM apod. Ano moze pomoct RAM v dualchanneli ale aj nemusi, to ti asi niekto nezaruci.