Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po resetu PC nenaběhne monitor.

Dobrý den, mám desku Asus P5K Premium/WiFi-AP,Intel Core 2 Quad Q6600,VGA MicroStar RX2600XT,RAM Patriot 2x2GB DDR2 PC800, ... Po resetu nebo vypnutí Windows a opětovném puštění nenaběhne monitor,nemá signál, musím vypnout napájení, pak naběhne normálně. Nevíte kde by mohl být problém ? Dík.

je to 2 měsíce starý PC, neměl jsem čas se s tím zabývat až teď, občas se restart povede, ale vyjímečně, teď jsem to zkoušel a můj popis nebyl úplně přesný, PC se vypne, ztichne, pak naběhnou větráky, ale už nepípne a asi nejede dál, vypnu napájení PC, zapnu, rozběhnou se větráky, pípne a normálně jede

Toto vyzera na problem zakl.dosky, skusit v BIOSe load defaults, skusit upgrade BIOSu, skusil by som ale aj iny zdroj moze to byt aj zdroj - celkom pravdepodobne (pozicat si alebo prepojit na skusku z ineho PC apod). Windows su nainstalovane na novom PC nanovo nacisto? Ak nie skusil by som cistu nstalaciu Win + aktualne ovladace.
P.S. do dosky je dufam zapojene dodatocne napajanie (ak na to ma doska konektor), a ten zdroj je s 24pin konektorom? Co to je presne za zdroj (presne oznacenie alebo ake ma max.prudy u 12V vetiev?)