Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhledy v IE7

V IE7 se mi nezobrazují na stránkách obrázky v místě kde jsou náhledy videí a je tam pouze černá prázdná plocha kde nejde nic spustit. Jak a kde se dá nastavit, aby se obsah zobrazoval??

Je potrebne zistit, ci su to skutocne obrazky, ci to trebars nie je flash animacia (video a pod). Ak je to obrazok, tak zistit, co to blokuje. FireWall (napr.: legendarny KPF blokovac) alebo nejaky blokovac reklamy (neviem, ako je to riesene v IE, vo FF su na to rozsirenia).

Nepisete, na ktorej stranke vam to robi, ci na vsetkych? Pomohlo by, keby ste uviedol. A takisto aj screenshot tych prazdnych miest by mohol napomoct v rieseni. Obstarajte ich a vlozte ich sem. ;-)

Dobrý den, dělá to například na tiscaligames, kde jsou obrázky videí her, které jdou spustit na stávajícím místě ( funguje to například ve FF ), ale v IE7 je pouze černá plocha mezi textem a pod ní je odkaz na stáhnutí.