Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Suspenzor pc

Ahoj,tak zřejmě patřím můj pc mezi ostatní problémy co kdo má. Jelikož jsem antitalent ohledně stahování, tak se mi nějak nedaří hlášku suspenzor nějak zrušit. Stáhla jsem si Spyvare Terminator, ale myslela jsem si že mi to nějak zlikviduje, ale omyl. Hláška se mi ukazuje stále. Můžete mi někdo prosím poradit co nejjednodušší odstranění té hlášky? Můžete mi prosím někdo poradit? Klidně přes icq 208 800 348. Moc děkuji Lucie

rád bych já už tohle všechno už četl nevyetl jsem nic stáhnul jsem SUPERAntiSpyware ale ten mě zbavil páru trojanů ale SUSPENZOR to nenašlo vtom programu se moc nevyznám tak nwm ale copletní sken systému sem dal a suspenzor nikde mám výsledek z HiJackThis to je jedine co jsem pochopil ale nwm jak dál našlo mi to 2 neznámé 2špatné 2 zbytečné tak ted nwm mě se zdá že ten jeden neznámý je ten prokletý suspenzor :x: rád bych někomu poslal ten můj HiJackthis aby mi řekl jak dál

Doprdele hele jo ty to píšeš tak suprově jo že to nejde ani číst jo prostě nwm jo asi jsem vynechal pár let ve škole tak nwm ale PÁR DEBILNÍCH čárek mezi věty by neuškodilo! Na takovej text se ti půlka lidí vybodne, kdyby sis to po sobě alespoň trocha přečetl, možná by ses pak dočkal pár odpovědí navíc (a ne tohoto typu, jak píšu já, ale k odpovědí k věci).
Howgh