Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzání

Dobrý den, mám takový problém s mým notebookem. Například přehrávám film a při tom třeba běží antivirovej test a často se stane že komp prostě zamrzne, ale neni to přece tak náročný, aby to nezvládl ne? A taky stačí abych rychle roloval nějakou stránkou na netu nebo jen PDFkem a větrák se hned dost rozhučí. Mám toshiba satelite u200/148 CPU Core Duo 1,66Ghz 1GB-RAM. Namém starším notesu se tohle nestávalo a to byl slabší( centrino 1,4Ghz 512MB-RAM). Formátovanej je nedávno a to zamrzání je nějak časté se mi zdá. Děkuji

Skontrolujte, co sa vam spusta po starte,zbytocnosti vypnite. Takisto prekontrolujte PC antivirom, anti-spyware-om (Spybot+Ad+Aware).

Takisto to moze sposobovat zahrievanie -> mozete mat zapraseny pasiv na ntb, skuste precistit. Skontrolujte teplotu (najma CPU) pri starte a potom v zatazi, ci je zadrhel skutocne tu.

ps: bolo by fajn, keby ste nabuduce uviedli vhodnejsi nadpis, urychli to riesenie problemu.

Je to este vporiadku (yonah ma Tjmax 100 stupnov) ale je to dost. Ak ma na spodku nejake vetracie dierky tak sa snaz sa ho mat polozeny tak aby neboli zapchate.
P.S. mozno by bolo dobre prefuknut chladic, ak to mrzne aj po cistej instalacii tak servis

P.S. ale skus merat teplotu CPU pomocou core temp CoreTemp, yonah myslim uz mal DTS senzory, aby si videl naozaj teplotu jadra (jadier).