Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nevynulovávají se pakety

Zdravím všechny,
mám menší problém s připojením k internetu. Mám integrovanou Gigabitovou síťovou kartu na M/B MSI P965 Neo-F. Když dám stav Připojení k místní síti tak mi to ukáže odeslané a přijaté pakety. Ale problém je v tom že i po restartu pc se odeslané pakety nevynulují. Když začnu něco stahovat (např.100MB)tak v přijatých paketech se mi zobrazí 100MB, ale 100MB se připočítá i do odeslaných paketů. Čím to je že mi to takhle blbne? Hodnota odeslaných paketů se vymaže až tehdy když odpojím pc od elektriky.

Díky všem za rady

1. "problém" s nevynulovaným stackem je IMHO proto, že ta síťovka v reálu i po vypnutí PC je stále aktivní (svítí, bliká), např. kvůli funkci WoL a tedy její registry správně pakety neustále přičítají.

2. počet paketů "v obou směrech" je IMHO taky správně, protože na každý odeslaný TCP paket musí přijít ACK odezva. Počty paketů neodráží objem přijatých dat, každý paket může být jinak velký (ICMP je nejmenší, TCP může mít standardně dle MTU až 1500 bajtů, navíc na gigabitových sítích se často používá tzv. jumbo paketů)

já nejsem žádnej odborník a tak jsem jen chtěl poradit co se dá dělat s tím aby se to kdyžtak vynulovalo. Já mám internet od O2 a než jsem začal stahovat 2x350MB soubor tak jsem měl 11,4GB po té co jsem to stáhl jsem tam měl 12,7GB a proto se mi zdá že se to zdvojuje že když stáhnu 700MB tak se mi na O2 do FUP započítá 1400MB. Nevím co s tím