Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozpochoduju Crysis?

Mám sestavu
Celeron D 2,66 GHz
512 MB RAM
Radeon 9550 128 MB

Když si dokoupím 512 MB modul, podaří se mi rozpochodovat Crysis?

Potřebuje 2,8 GHz CPU, sice mám 2,66 ale to už je celkem detail
9800 Radeon taky není brutálně výkonnější než 9550

Myslíte, že to mám zkusit?
Máte praktické poznatky, jestli jde Crysis rozpochodovat na popelnici?

No Crysis - na Intel Q6600 2.4GHz, 4 GB RAM (2x2 GB) a Geforce 8800GT je to na maximální detaily, na 1280x960 (mám monitor LCD 20", 1600x1200, s velmi dobrým resamplingem, takže mi to vlastně dělá anitalising ;-) ) tak akorát.
V náročných scénách ale i tak framerate dost klesá (i pod 20 FPS).
Samozřejmě, hru hraju pod DirectX 10, na DirectX 9 jsou nároky o dost nižší ( i když je pak docela velký rozdíl v grafice ).
Takže pokud jde o tvou sestavu - raději to ani nezkoušej :-|