Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor LENOVO

Co říkáte na tento monitor?? Lenovo L220x. Máte ho už někdo doma? Utáhne jej gafická karta GF8800GT v hrách a v jakém rozlišení a v ostatních aplikacích? Jak na něm bude vypadat psaný text např IE, když má rozlišení 1920x1200?

Nepisete na co ho budete pouzivat, ci do kanclu, ci na hry alebo na grafiku. Tento monitor vyzera celkom fajn, kancl zvlada lavou zadnou, multimedia podla mna tiez OK a na menej narocne graficke prace by sa tiez mohol hodit.

Utáhne jej gafická karta GF8800GT

To je co za otazku? Jasne, ze ho tato grafika "utiahne". Na temer hocaky monitor staci aj vacsina integrovanych grafik. Rozlisenie v hre mate take, ake si nastavite. V ostatnych beznych aplikaciach mate rozlisenie take, ake nastavite v OS.

Jak na něm bude vypadat psaný text např IE, když má rozlišení 1920x1200?

Normalne. Tento monitor je sice typu WideScreen s pomerom stran 16:10, text by sa vsak pri spravnom nastaveni rozlisenia nemal roztahovat. Iba bude netradicne siroka viditelna cast. Tot vse.

A na zaver dva linky s dalsimi informaciami:

http://clanky.katalog-monitorov.sk/monitory-aktuali ty/2140-lenovo-l220x/

http://ibm.katalog-monitorov.sk/monitor/ibm-lenovo- l220x/