Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ati HD 3870

Ahoj lidi.Potřeboval bych poradit jekej je rozdíl mezi 1-slotovou a 2-slotovou verzí.Vim že to je v počtu slotů,které karta zabírá,ale mám na mysli jakej to má vliv nebo jakej je rozdíl ve výkonu.A kterou byste doporučily.Díky

rozdíl je primárně ve čtyřech věcech:

- jednoslotová je většinou hlasitější
- jednoslotová máí trochu vyšší teplotu (závisí na provedení)
- jednoslotová zabírá méně místa (nezabere slot vedle)
- dvouslotová zpravidla vyfukuje vzduch ven z PC, takže neohřívá ostatní komponenty

Osobně mám jednoslotovou a není to až taková hrůza, karta je stabilní, jen je mírně hlasitější.