Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MALWARE

Do počítače se mi dostal asi malware dle google, ale jak na nej. V system 32 je yabby.dll, ybbay.ini a qomnnlm.dll. Nemohu je vymazat. ESET jen problikne, že tam je a zavře se vyskakovací okénko. Po prohledání nic nenajde. Ad Aware vše co našel jsem smazal. Spyboot mi gratuluje, že tam nic není. A zatížení je 100% počítač pomalý. Když smažu to *.ini (jsou idvě), klesne zatížení skoro na neměřitelné. Děkuji za radu

Takže, jak to dopadlo. Po jednom restartu jsem se do počítače nedostal. Windows chtělo heslo, ovšem já tam heslo neměl. Hledač hesel sdělil bez hesla. Tak jsem disk připojil k druhému počítači, zkopíroval důležité soubory od posledního zálohování. Nabootoval Acronisem natáhl komplet zálohu, přírůstkovou a to co jsem stáhl z disku a hotovo. Spustil aktualizace, které chyběli a zcela hotovo. Takže ZÁLOHOVAT,ZÁLOHOVAT. Všem děkuji za rady