Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunkční počítač

Zdravím. Nefunguje mi počítač a to doslova... Při zapnutí počítače mě vůbec nenaběhne BIOS. Grafickou kartou to není, je funkční, to vím. Nevíte, kde by mohla být chyba? V tom počítači je HDD SATA a při zapojení v něm klepe, tak ho nepoužívám a není zapojený, ale i při zapojená není žádná změna. Myslíte si, že odešla základní deska, či procesor? Jak to poznam? Díky za nápady. Jirka

měl jsem stejný problém jako ty, vyzkousej nejdrive odpojit vsechny HDD, grafickou kartu, CD/DVD mechaniky a paměti RAM, poté zapni PC a pokud ti základní deska "pípne" je to takový slabý zvuk při startu PC, něco jako dříve PC Spejkr, tak základovka je v pořádku, potom zapojuj jednotlivé komponenty postupne a tím zjistíš, který z nich nefunguje, mohli ti odejít třeba ramky, ale větší pravděpodobnost je spis ta základní deska nebo harddisk :(