Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ikony

Zdravím, od nějaké doby mám takhle ikony [IMG]http://imagecz.110mb.com/pics/411af566715da04a 06bbbe925e156101.JPG[/IMG]
nechci tam mít ten černý čtvereček, to podkreslení. Zkoušel jsem snad všechno, od nastavení grafiky až po přizpůsobení pc pro výkon/grafiku apod, nikde jsem to nenašel, wallpapery jsem taky zkoušel měnit. Nevíte někdo čím by to mohlo být a jak to vrátit zpět? Děkuji

Mam XP a z tý anglický stránky jsem nepochopil jak se to vypíná, dal jsem pravym na ploše, plocha, vlastní nastavení plochy, web, aktuální domovská stránka a pak ať jsem dal nová, vlastnosti nebo synchronizovat, nikde jsem to nenašel:(

Active desktop je vypnutý a v jednom odkazu jak jsi poslal se k vyřešení taky nedostali, ten druhý je v podstate stejny, udelal jsem vsechno co je tam napsano, vypnul active desktop, vyskrtl pouzit stiny popisku ikon na plose a porad nic nepomaha:(