Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dlouhé nabíhání Windows

Dobrý den, nedávno jsem měl v PC nějaký vir ale dle AVG a AD aware 2007 je už můj PC zdravý :-) nicméně od té doby mi při zapnutí PC nepřiměřeně dlouho trvá nabíhání windows. Když se objeví ta černá obrazovka s logem winXP a dole běhají ty mordé čtverečky tak je to OK (proběhnout se 4 krát -to si myslim že je ok, teda aspoň se to od posledního formátu výrazně nezhoršilo), ale při modré obrazovce s nápisem Vítejte se čekání velmi prodloužilo. Nevíte někdo, co se v tu dobu děje? Kde mám hledat problém? Děkuji

Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

To je takto tazko. Dobre je ak AVG najde nejaky vir tak si opisat presne aky vir to bol, alebo si pozri dodatocne niekde v logu avg ze co bol za vir a co avg robil, a podla nazvu si najst na internete ze ako ho korektne odstranit.
Dlha doba spustania moze suvisiet s blbo nastavenou sietou (hlada to dhcp server alebo nejake sietove disky ktore neexistuju apod) alebo moze to suvisiet s nejakymi zbytkami viru ktore sa este spustaju pri starte Win apod.
Takze zistit v avg ze co to bol za vir, alebo skontrolovat co sa spusta po starte (mozes napr. skusit aj program hijackthis)