Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání FUJITSU SIEMENS AMILO Li 1705

Vážení,
neustále mi zamrzá zmíněný notebook. Původně OS Windows vista basi home, kde byl však špatný ovladač na WI-FI připojení k internetu.Přeinstalace na WIN XP Prof., ovladač pro WI-FI stažen s internetu. Jede v pohodě, avšak se co 5 min. seká. Sekal se i s Vistou. Někdy vydrží i déle, ale je v podstatě nepoužitelný. Mám nainstalovaný pouze Office a Nero. Díky za rady

Daj tam ciste oficialne Win co k tomu maju byt, z recovery CD. Ak to mrzne aj s tym tak to chod reklamovat. Ak to nemrzne ale az ked tam instalujes ten nejaky podla teba "spravny" ovladac na wifi tak ho tam neinstaluj lebo spravny nie je ked sa seka, ale ak s originalnou instalaciou Win (bez nejakych "tvojich" ovladacov) nejde wifi tak chod reklamovat ze nejde wifi (nie je to nahodou tak ze tu wifi treba (s povodnym ovladacom ktory tam bol) povolit nejakou klavesovou kombinaciou? vid navod k notebooku).