Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová rozšíření Windows

Poslední aktualizace Windows XP obsahuje i několik unikátních, dlouho očekávaných rozšíření. Mimo jiné se tato rozšíření distribuují již v lokalizované podobě. V článku jsou blíže popsány tyto nové, přímo revoluční funkce.

news.php

Stojí to za přečtení.

Pavel

Podle vyhlášení firmy Microsoft se pro ještě vyšší pohodlí uživatelů připravuje při příležitosti uvedení systému Windows 2000 i nový typ myši "Microsoft Intellimouse 2000". Tato myš bude kromě obvyklých dvou tlačítek, kolečka a režimového tlačítka obsahovat i tlačítko "Reset", aby se uživatelé nemuseli při restartu systému shýbat pod stůl.

Diky za link na ALT-F4. Dlouho jsem se tak nechechtal :-D.