Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit Service v XP s nízkou prioritou?

Ahoj,
na počítači se spouští hned po spuštění několik procesů patřících antiviru. Problém je, že antivirus každou hodinu na několik sekund prostě "odstaví procesor" - vytíží ho na 100 procent, konkrétně procesem McShield. Asi si kontroluje updaty nebo nevím. Během té doby se skoro nedá s PC pracovat.
Každopádně bych rád nastavil OS tak, aby se proces spouštěl už po startu PC s prioritou na "Low". PC je firemní a admini mají nastavování samotného antiviru zablokováno. Věřím, že se to dá někde nastavit i v něm, ale do konzole holt tedy nemám přístup.
Práva lokálního administrátora na PC mám a jinak vlastně můžu dělat vše, akorát nastavení toho antiviru je zapovězené. Netušíte teda, co a jak nastavit (jestli vůbec to jde), aby systém startoval procesy antiviru v "low priority"?

Mám WinXPpro SP2.

Díky.
[img=http://img187.imageshack.us/img187/1513/mckafeos0.png]http://img187.imageshack.us/img187/1513/mckafeos0.p ng[/img]

Bohužel tento "superkvalitní" antivirus je defaultně spouštěn s prioritou "vysoká". Navíc běží pod účtem "System", takže jednoduchá změna priority není možná. Jedině si spustit pomocí příkazu AT naplánovanou úlohu s taskmgr.exe a interakcí s plochou a renice-ovat to tam.

Tím ovšem neříkám, že to pak bude fungovat, když tomu nastavíš nízkou prioritu. Ovšem s ohledem na kvalitu tohoto antiviru je to IMHO celkem jedno..