Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazování dokumentů v AJAXu

Šéf si vymyslel tohle:
Na stránce se v jedné části (např. divu) budou vypisovat názvy souborů a jejich malé náhledy v jpg (generování náhledů už je vyřešeno).
Ve druhé části (např. divu) se bude zobrazovat celý dokument (např. *.doc, *.pdf, *.xls...), na který uživatel klikne v 1. části. Provede se jen reload 2. části, ne celé stránky.

Šéfík by to rád v Ajaxu a ne pomocí frames (iframes), ty už nejsou v módě. A bez ActiveX, .NET apod. PHP je event. možno použít.

Dá se to udělat? Já umím pomocí AJAXu zobrazit jen text a html :-(.

O zobrazovanie dokumentov sa stará plugin v prehliadači, to nejde spraviť len tak, že do elementu div nejako vložíš dokument.

Jedine použiť iframe, ale aj vtedy sa môže stať, že keď prehliadač nemá plugin pre daný typ súboru, tak sa súbor ponúkne na stiahnutie a žiadny dokument sa v stránke nezobrazí.