Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení správce úloh

Dobrý večer, já chodím sem vždy s věcmi nad kterými určitě někteří věšíte hlavy. Potřebuji ve Windowsu nastavit že po stisknutí ctr + alt + delete se mi zobrazí jen malé okno s nabídkou. Po stisknutí této kombinace se mi zobrazí celá obrazovka. V XP to šlo a nastavovalo se to v uživatelských účtech. Mám Vista Home Premium a v uživatelských účtech to nemohu dohled. Děkuji za radu.

Já už myslím, že tě chápu. Vistu nemám, napíšu to pro XP.
Start
Ovládací panely
Uživatelské účty

Změnit způsob přihlašování a odhlašování uživatelů.

Odškrtnout Používat úvodní obrazovku.
--------------------------------------
Tím se při ctrl+alt+del nezobrazí task manager, ale zobrazí se prázdná plocha s oknem na změnu hesla,odhlášení,task managera apod.(nikdo to nepoužívá, teda krom Mirka).Takže, jak toho docílit na Vistách?.