Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno klavesnice - přepnutí

]:(prosim,moc,pomoooc,m8ma,t8ta,d2de4ek,=tata,mama,ded ecek.Ja se asi zabiju.Poprve v zivote,jsem si ohmatala pocitadlo az ted,v 52letech a ono me to chce svina zamordovat.Jen na me proboha nemluvte moc odborne,pocitacove vyrazy,jsou pro me svahilstinou.Diky moc za ochotu.DASENA:-D
změna předmětu, původně: klavesnice (LaKr) (Kráťa)

Skús tento postup : ľavý palec drž na ľavom ALT-e,prostredníkom ťukni na ľavý SHIFT a pozeraj na pravý spodný roh obrazovky, kde je v sivom štvorčeku uvedená skratka práve nastaveného jazyka (napr: SK,EN,DE,CS atď.).Po každom odťuknutí SHIFT sa ti zmení skratka v okienku podľa toho,koľko jazykov máš uvedených v základnom nastavení Štart/Ovládacie panely/Miestne a jazykové nastavenie/Jazyky/Podrobnosti/Nastavenie.Takže teraz by to už nemal byť pre teba nejaký big problem.Skúšaj!!!