Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co mi chybí pro přehrávání DVD?

Do nové instalace Windows XP jsem dal:
Kodek cz
kodeky all in one
MV2 Player
Vložím DVD s nějakým "zvířata - mláďata z knižního klubu" a nic... Při "otevřít disk" v tom MV2 Playeru se mi otevře nabídka mechanik, pak adresáře video a sound a když vyberu nějaký soubor z adresáře video, MV2 Player nahlásí, že provedl nepovolenou operaci a zavře se.
Já si nic na počítači nepouštěl snad 4 roky (vlastně před asi dvěma lety Monty Pythons Cirkus) a třeba je ještě něco potřeba - nevím co.
Dík.

Jakou verzi MV2 jsi installnul? DVD "umi" /mno, poradne ale ne/ az posledni alfa. Taky doporucuju odstrelit instalaci kodeku a nacpat tam CCCP (ffdshow) - ten si s DVD vi rady lip, nez stolni prehravace (navic "ziskas" v instalaci MPC, ktery prehraje i tacek od piva).