Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno restart internetu

Zdravím mám problém, internet se mi samovolně restartuje, restartuje se to kdy chce takže to nejsou stejné intervaly. Vždy se mi ukáže okénko došlo k chybě internet explorer přestal pracovat, a restartuje se.koukal jsem do hlášení poruch, a tam bylo napsáno chybný modul-ntdll.dll,verze chybného modulu-6.0.6000.16386, verze aplikace explorer.exe-7.0.6000.16609, název události-APPCRASH. jsem amatér takže nevim co to znamená, řešení tohoto problému to ten pc nenašel. mám OS vistu home premium. hledal jsem tento problém zde, ale všichni maj xp a jiné. díky předem za rady.

no jo ale kdyš člověk jako já má tyto problémy tak co má dělat. chtěl jsem jen vědět jestli to jde opravit bez toho abych to dal do servisu nebo jinam. kdyš to jinak nejde neš anglicky tak ten pc rozkopu. uš mi ten počítač leze krkem kdybych věděl že s ním budou takové problémy tak si ho nekupuju.

no stahnul jsem si překladač a přeložil ty kroky a uložil na: 126874906. no jestli tomu někdo rozumí tak je machr, ale pro mě to je nesrozumitelný, jediný co jsem pochopil je to , že si mám stáhnout prohlížeč firefox, jenže ten je na os xp,98... no prostě né na vistu.jestli to někdo chcete vyřeši tak díky ale já jsem z toho vyřízenej.

dobře díky moc, ale teď jsem zjistil, no na těch anglických stránkách jsem myslel že si mám stáhnout registerfix a po kontrole registru jsem zjistil že mám více neš 500 poškozených složek a myslim že mi to dalo najevo že na opravu těch složek musim zaplatit těch 37 dolarů, no jde to jinak opravit?