Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BlueScreen

Když jsem hrál hru oběvila jse mi modrá obrazovka mám Windows Vista šel jsem do chyb a tam bylo tohle :

Podpis problému
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.0.6000.2.0.0.768.2
ID národního prostředí: 1029

Soubory, které popisují problém (některé soubory už nemusí být k dispozici)
Mini022308-01.dmp
sysdata.xml
Version.t xt

Zobrazit dočasné kopie těchto souborů
Upozornění: Pokud problém způsobil virus nebo jiná bezpečnostní hrozba, můžete otevřením kopií souborů poškodit počítač.

Další informace o tomto problému
BCCode: d1
BCP1: B9187BEC
BCP2: 00000002
BCP3: 00000000
BCP4: 85C085B2
OS Version: 6_0_6000
Service Pack: 0_0
Product: 768_1

A když byl BlueScreen tak jsem stačil opsat tohle na konci ghidpnp.sys Hledal jsem to a je to v C:\Genius\ioCentre\Drivers\i386 nevíte co to je díky za každou odpověď

nekompaktibilný alebo zastaralý ovládač nejakého usb zariadenia firmy Genius[myš?joystick?volant?klávesnica?webkamera?], v každom prípade treba stiahnuť aktualizovaný ovládač pre toto konkrétne zariadenie,pretože aktuálne nainštalovaný je buď poškodený,alebo nefunguje korektne a spôsobuje konflikty