Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytvoření účtu s omezeným přístupem

Dobrý den,

po mnoha radách jsem se rozhodl vytvořit účet s omezeným přístupem - postupuji podle návodu
Bezpeč. internetu II - bohužel po vytvoření účtu se mi nepodaří na tento se přihlásit.
V computer managementu se mi vůbec neobjevuje podsložka Users (uživatelé).
Nevíte někdo co dělám špatně?

Díky za každou odpověď

Dalibor

proti tomu návodu - pokud kopíruješ už existující účet v části článku "Profily nejsou náš nepřítel" - bych nevyplňoval dolní "povoleno používat uživatelem/permitted to use"
taky pokud původní profil používal nějaké heslo, je možné že nový účet ho má vnucené taky - jako admoš bych ho tomu novému účtu vybílil.