Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na odstranění složek

Zdravim potřebuju poradit mam v kompu nějaké složky které nemohu odstranit píše mi to že jsou chráněny proti přepsání nebo že jsou používány jiným programem nebo tak něco, zkoušel jsem je nějakýma prográmkama odstranit ale jsou tu furt nevíte někdo co stim???Díkys;-)

ne ne jedna složka je prázdná zbyla tam po hře,jedna je kerio(brána firewall)nepoužívaná a pak ještě jedna zase zbytek po hře neni ale prázdná je v ní nějaký klíč.Jsou to složky které toho moc nezaberou ale trochu mě tam se...;-)