Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno icq

Dobrý den,
prosím poradíte mi někdo s icq? Mám nainstalovanou verzi 6.0. A když jsem si psala s kamarádem, tak jsem omylem zmáčkla nějakou klávesovou zkratku a kurzor psaní textu se mi přesunul v pravo!
Takže text se píše zprava,jakoby obráceně a vykřičníky a otazníky mám na začátku věty!
Prosím o radu.
Moc děkuju.

a ještě jeden dotaz. tato kombinace funguje pokud to zmáčknu v tom kionkrétním okně.ale jak to nastavit,aby jsem ten kurzor měla vlevo automaticky vždy když otevřu jakékoliv nové okno pro komunikaci?
Přehodilo se to asi celé, protože mám kurzor automaticky vpravo místo vlevo a vždy to musím překliknout pomocí této zkratky.