Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat Windows XP?

chtel bych prosim poradit potrebuji vymazat windows a znovu nasinstalovat ale uz si to nepamatuji jak se to dela seka se se mi system nepomahji mi defragmentace ani clenry any opravy registru a jine programy skousel jsem vse.vim jen ze se musi zformatovat disk pak v biosu najet na cd pak natahnout win pak istalovat ovladace ale cely postup jsem zapomnel. mam hardisk nerodeleny predem dik
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: zamrznuti systemu odinstalace win sp2 (karel)

nemusis formatovat predem.

Vezmes CD s Windows XP, hodis do mechaniky, nechas nabootovat (v BIOSu musis mit uvedeny prvni CD-ROM), vyberes, ze chces instalovat novej system, pak se te to zepta na disk, tak si ho rozdelis znovu, jak je potreba, das zformatovat a uz se instaluje. Po dokonceni nahodis ovladace a nakonec programy.