Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova systemu, Vista, ADD-ON

ahojte, mam dost velky problem, rozhodol som sa obnovit system na mojom notebooku toshiba A200-10X, vsetko islo hladko, dal som formatovat disk, a potom nastala chyba, ked mi vypisalo ze nemoze najst nejaky subor ADD-ON, a pytalo ma vlozit obnovovacie cedecko do mechaniky, ale ono tam bolo, tak som ho vybral a dal spat, ale stale ta chyba, skusil som aj kamaratove cedecko lebo ma ten isty notebook, ale zase mi vypisalo tuto chybu, vobec neviem o co ide, dakujem za pomoc

Tusim sa tu nieco podobne riesilo pred par dnami skus si to najst, ze chce to po tebe nejake dodatocne "add on" CD alebo klasicke instalacne CD Win, uz sa nepamatam najdi si ten thread. A ked to po tebe nieco chce a chces normalnu radu tak napis presne ze co ti to vypisalo.

no ahoj
takze dojde to az ku:

Check for Add-On disk

a potom vypise nove okno: Ak bol váš produkt dodaný s doplňujúcim CD/DVD s názvom Obnova ADD-ON, vložte ho do jednotky a stlačte OK. Ak nemáte takýto disk, stlačte Preskočiť a pokračujte ďalej.

no a to cedecko mam predsa dnu, ak dam OK tak vyskoči:

Not found: E:/TOSHIBA/Add-On/Add-On.cmd

a ak dam preskočiť tak sa nič nespraví, len sa vypne cely pocitac

(všetko sa to robi v okne - X:/windows/system32/cmd.exe)