Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodná grafika

Zdravím. Poradíte mi prosím jakou grafiku si mám pořídit? Moje požadavky jsou Nvidia,pci-e a cena kolem 2000(+-). Moje sestava je pentium4 2.66ghz, 512mb ram,zdroj 350W,hdd 200gb. Předem díky.

Hele nevim, jestli si chces obcas zahrat nejakou hru tak bych doporucil GeForce 8600 GT, nic lepsiho pro tvou sestavu asi nema cenu, ale trochu se obavam, aby to utahnul ten 350W zdroj.

Pak by pripadala moznost GF 7600GT, starsi hry taky moznost hrat, ale furt si nejsem jistej tim zdrojem, zvlast pokud mas nejakej neznackovej Eurocase, Redstar apod.

Nebo nejakou kancelarskou GF 7300.