Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při zapnutí XP mám černý monitor.

Dobrou neděli přeju,

jsem tu zas. Včera byl na mým PC mladej bratránek. Dnes že PC zapnu. Nabíhá tak jak má, nabíhají i XP, ale ve chvíli kdy má najet už plocha, je monitor černej (ale je zaplej). Je i slyšet zvuk spuštění WIN. Nejde nic dělat, jen když dám ctrl+alt+del a odhlásit uživatele, tak najede dobře známá modrá stránka s účtama.

Jsem v nouzovým režimu, prosím tedy poraďte mi co s tím může být, asi budete chtít něco popsat tak si řekněte.

Grafiku mám GeForce 7900

Díky všem za pomoc.

Jistě by pomohla reinstalace ovladačů grafické karty. Zkuste ale ještě předtím restartovat PC a po startu stisknout F8 - dostanete se tak na obrazovku, kde volíte způsob spuštění (Normální, Stav Nouze,...) a tam vyberte Zapnout režim VGA.