Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějak se mi tu vyskytli viry... Worm.Win32.NetSky a co sním?

mám tu červa a co s tím? Kdyby zůstal v antiviru není problém ale NOD32 ho nechytil, na liště u hodin (nevim jak se ta část jmenuje) mi vyskakuje červenej křížek a hlásí to napadení Worm.Win32.NetSky. Jak jsem pochopila je to spyware z netu...ale Spyware Terminator mi ho nezničil... taky když zrušim hlášku o napadení samovolně mi tu vyskakují okna s angl. internetovými stránkami pro ochranu pC... poraďte...prosím!

kdyby byl svět tak pěknej a spyware vyhnal s kompu antispyware.;-)
pokud máš dobře zabezpečenej komp,tzn.antivir,antispy,firewall-vše spuštěné
tak si tomu musela dost výrazně pomoci aby jsi něco chytila.
a napadenej komp už konvenčním způsobem nevyléčíš.
takže doporučuju ten problém řešit na www.pc-help.cz sekce Viry,antiviry....
se mnou :-D