Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista nejde spustit chyba winload.exe

Ahoj Všem,
mám porblém. V PC mám nainstalovaný XP a Visty, skoro půl roku a bez problémů. Dneska jsem chtěl spustit Visty a napsalo to " Soubor WINLOAD.EXE nejde spustit, je poškozen nebo ztracen. Vypnutí proběhlo bez problémů. XP fungují pez problémů jenom při výběru systému to napíše tu hlášku a Vista nejde spustit. Mám Vista Home Premium 64 bit. Předem díky za radu

Toz co poradit, vloz tam instalacni DVD a budto bodem obnoveni nebo pomoci onoho DVD nechat vyhledat a opravit problemy pri spusteni. Ja nedavno instalil starsi verzi Acronise na Vistu, skoncilo to modrou smrti ale obe moznosti o obnoveni chodu OS selhaly, bohuzel, tak hodne zdaru.:beer: