Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvd shrink

Dobrý den, chci si vypálit dvd přes dvd shrink 3.2 , ale když se načítá dvd, tak vyskočí po pár minutách okno s nápisem: DVD Shrink encountered an error and cannot continue. Failed to read file "D:/" Chyba dat (cyklická renundantní kontrola).
Díky.

Shrink 3.2 používám, a když se tahle hláška sem tam objeví, tak to bývá z 90% "prstíčkama", a nebo jiným svinstvem.
A v nejhorším případě pomůže vodovod, JAR, a pořádně umýt a pořádně osušit.