Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďtě prosím... lepší grafiku, aby to jelo 1650 x 1080

Chtěl bych rekonstrovat PC a chtěl ybch novou základní desku, grafiku a novou RAM. Mám to pouze na internet a na filmy, hry nějak nehraju, ale mýám teď novej monitor a ten vyžauje lepší grafiku, teda aby to jelo na plných 1650 x 1080. Děkuji za odpověď, ale ať to není moc drahé, nějak se teď finančne nechytám, děkuji MOC...

Zmena predmetu, pôvodne: Poraďtě prosím... (MM..)

Pokiaľ chceš filmy len pozerať tak v pohode stačí 1giga ramky. Na editovanie takých 2 ať 4GB DDR2 nejakej lepšiej značky. 1650x1080 to predpokladám že je širokouhlá 22"-ka, to ti v pohode utiahnú aj integrované grafiky na základovkách. Teda pokiaľ nemyslíš nejaké to "fúúl Hádéé". Ani si nepovedal do akej sumy. Dosku s akým socketom??. Grafika AGP alebo PCI-Express ??