

Program na rozdělení disku
Ahoj sháním jakykoliv program pro rozdělení disku na 2 části a popř i jeho sloučení předem diky :)
Ahoj sháním jakykoliv program pro rozdělení disku na 2 části a popř i jeho sloučení předem diky :)
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Acronis Disk Director , Partition Magic aj.
Tak se me to zkusil pres program Acronis Disk Director ale kdyz sem se dostal na konec a chtelo to rozdelit disk tak me to napsalo ze mam demo verzi a abch si koupil plnou
takže neznáte prosim nekdo naký free program ?
g parted?
http://www.emag.cz/gparted-sprava-diskovych-oddilu- zdarma/
disk director (v.10) se mi nechytal na můj sata disk/řadič, chipset via sb600, i přes nastavení "native ide" v biosu. (změny partitions dělám vždy z boot média.) pomohla volba "secure mode" místo "full".
Zkus tohle. Není to moc přívětivé, ale je to free
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/syst emove_nastroje/sprava_disku/ranish-partition-manage r/
nepsal bych "moc přívětivé", napsal bych to není přívětivý.
Ja sam nepouziju nic jineho, ale to neni klikaci nastroj, tam zapisujes primo cislicka a je dobre predem neco o discich a jejich rozdelovani znat.
Partition Magic osmickove serie (konkretne PQM8.05). Ale neni zadarmo. Umi i SATA.
Dekuju ale uz sem to vyresil pres jeden prográmek od kamose
No super ... DarkHorse je fakt dobrej - diky vám za rady, kdybyste náhodou chtěli vědět, jakej prográmek jsem použil, máte smůlu ... klasika, když něco potřebuju, to hledám, prosím a snažím se, ale jen co vyřeším svůj problém, vlezte mi všichni na záda.