Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soundmax ovladače- VISTA

dobrý den dnes jsem nainstaloval vistu a když chci nainstalovat ovladače zvuku soundmax tak mi nejdou protože je vista nepodporuje mám desku asus P4S800-MX Socket 478(doufám že je to dobře napsaný:D) na webu asusu jsou pouze do xp, vistu zřejmě nepodporujou.Prosím řešení jsem z toho nahlavu .

Zober CD co si mal k doske a skus nainstalit tie (XP verziu).
Inac vo viste by to mohlo mozno ist aj bez ovladaca (vista tusim obsahuje cosi univerzalne) skus pohladat v ovl.paneloch apod ci nemas niekde nastavenia vystupov, ak ano tak si nastav ze ktory konektor je co, alebo ak mas len stereo repro skus aj ine vystupy zvukovky mozno mas namapovany stereo vystup na inom jacku zvukovky :-) (nasiel som googlom nejaku diskusiu kde nieco take pisali ze im to islo potom v oranzovom jacku).

P.S. XP ovladace by tam mali ist ale asi len v 32bitovej. Mas 32bitovu vista alebo 64bitovu?