Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVR-MS

Zdravim. Předevčírem jsem si prostřednictvím MediaCenteru (ve WinXP) nahrál film z televize (Lid versus Larry Flint). MediaCenter nahrávku velkou 7,5GB uložil jako .dvr-ms (Microsoft Recorded TV Show). Teď se chystám z nahrávky vystříhat reklamy a rád bych film převedl do praktičtějšího formátu, např. do .avi, ale nějak se mi to nedaří. Windows Movie Maker, v němž jsem chtěl odstranit ty reklamy, formát dvr-ms nepodporuje (produkt Microsoftu nepodporuje formát Microsoftu!!!). V MediaCoderu se mi konverze do .AVI sice podařila, ale výsledný .AVI soubor mi některé přehrávače přehrají bez zvuku a některé zase přehrají pouze zvuk (asi jsem zvolil špatný kodek). Můžete mi, prosím, poradit jak nejlépe a nejjednodušeji sestříhat a zkonvertovat DVR-MS. Díky

Format dvr-ms z MediaCentru resim pomoci TMPGEnc Xpress 4.0, konverze do .avi, .mpeg, divx, SVCD, DVD bez problemu. Jednoduchy strih take snadny. Mozno pouzit i nektere filtry. Podle mne je to intuitivni,sikovny nastroj pro upravu videa zachyceneho z TV:-)