Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD 2 - náročnost

Přibližně jaké sestavě jde CoD 2 na plné detaily? Stačí při rozlišení XGA.
Mám CPU: Athlon 2500+, 1 GB RAM, GPU: ATI Radeon 9600 XT 256 MB, nejnovější ovladače a na Dx9 (XGA) se to kouše jak ....

Neni mozny, aby mu to pod DX9 nechodilo, at vypne AA + synchronizaci a musi to jet.

Nebo at na zkousku vypina postupne ruzny graficky vylepseni, dokud se mu to neprestsne sekat, aby fakt nezjistil, ze se mu to kouse i na minimalni detaily a ze to neni v grafice.