Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přenést snímky z počítače do fotoaparátu?

Prosím pomozte. Když jsem přenášela snímky z foťáku do počítače, přenesla jsem a vymazala z fotoaparátu omylem i snímky, které neměly být přeneseny a teď nevím, jak ty snímky přenést z počítače do fotoaparátu. V Návodu fotoaparátu jsem to nenašla. Děkuji moc za rady..! Mám fotoaparát Nikon COOLPIX L12.

Ona smoulinka to řeší chudák i tady:-):
http://www.poradte.cz/pocitace-a-prislusenstvi/2442 -jak-prenest-snimky-z-pocitace-do-fotoaparatu.html

Jen mně napadlo, jestli to teda není blbost....jednou když jsem tahala fotky z foťáku, tak jsem nějak přeskočila automatický přenos a tahala jsem to ze složek přímo v tom foťáku. Bylo jich tam několik. Jestli třeba ne kopírovat fotky do hlavní složky foťáku, ale tuto složku rozbalit, jestli nemá další podložky a z nich hledat tu správnou.

Zpět do fotoaparátu má smysl kopírovat jen fotky, které ještě nebyly v počítači nijak upravovány, jinak je fotoaparát nezobrazí! Musí se zkopírovat do podsložky fotek, nikoliv do hlavního adresáře. Zpaměti nevím, která to je. Ale vyfoť nějakou fotku, připoj fotoaparát k počítači a tam se podívej, kde ta fotka je a na to místo překopíruj fotky z počítače. Opakuji, nesmí být upravovány. Panasonik mi občas zobrazí i upravené fotky, Nikon ale nikdy.