Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Winfast DTV1000S

Pořídíl jsem si TV kartu WinFast DTV 1000S, přijímám vše co hraje. Zkusil jsem nahrávání z analogové kamery, rovněž O.K. Po nainstalování jsem také vyzkoušel přímé nahrávání na disk PC, také to fungovalo. Když asi po 14 dnech používání karty zapnu na ní přímé nahrávání na disk PC nebo "timeshift", PC se restartuje a poté se objeví chybové hlášení "funkce systému obnovena po závažné chybě". Mám Windows MCE na základní desce ECS P4S5A/DX s Intel pentiem 4,integrovanou grafickou kartu GeForce4 MX440. MCE nahrává o.k na pevný disk. Pro nahrávání z TV karty jsem nastavil externí disk. Poraďte, v čem dělám chybu. A ještě prosím, kde najdu manuál k této karte v češtině.

Ahoj mam podobny problem. Castecne jsem to vyresil preinstalovanim driveru zvukovky - mam sdilenou na desce. Jenze pak jsem mel zase problemy se zvvukem - nehralo mi to na 5 repraku. Kdyby jsi prisel na to cim to je budu vdecny. Dik Michal