Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalendář s vkládáním akcí

Ahoj,
neumím psát PHP a tak sháním na netu nějaký script na kalendář, do kterého by
kdokoliv mohl vkládat termíny akcí s popisem akce (pomocí online formuláře).

Případně stačí i možnost vkládání akcí bez kalendáře. Prostě aby se to jen
vypsalo do nějakého rámečku, který nechám zobrazit na stránce.

Scháněl jsem to všude na netu a už si nevím rady. Dík!

Kráťa: Mockrát dík, zatím se to nejvíce blíží ideálu.

Jde o to, že to potřebuji jako takovou menší nástěnku pro stránky našeho sportovního oddílu, aby každý věděl, kdy se pořádá jaká akce a každý mohl zároveň nějakou akci napsat.
Možná by bohatě stačil jen formulář jako to mají na: index.php
jen nevím, kde na to sehnat script.

Všem, kteří poradí jsem nesmírně vděčen, jelikož jsem v této oblasti naprostý lajk.

na tohle by ti stačilo i něco od Blueboardu (www.blueboard.cz). Zaregistruješ se -vygeneruješ si kód- vložíš do html - užíváš.
jinak já ještě nharazil na taková kalendář - úplný Outlook...
index.php

Podle mě, aby měl takový kalendář smysl, musí tam být hledátko a to hlavně podle akce. Přeci si nebudu prohlížet po jednom dnu příští měsíc, když hledám tu "pařbu s vodákama" (kdyby se pilo něco jiného, byla by to třeba pařba s pivákama). :beer:
A napsat někam pár příštích akcí, na to stačí návštěvní kniha, do které jde vkládat pouze s heslem.

Jo, přesně tak. Ale hledám script, který neni v rámci té služby. Druhý odkaz vypadá slibně, když se to trochu upraví.
Jinak by jistě stačil jen formulář pro odeslání termíánu akce a nějaký rámeček, kde by se to zobrazilo a šlo to řadit třeba podle datumu. Jenže to neumim, takže to hledám :).

Pokud jde pouze o skriptík, kde by se vypsaly akce, třeba 10 (bez toho kalendáře), asi by to nebylo těžké vyrobit. Nějakou primitivní tabulku v databázi se sloupci: datum; popis. Někde na webu mít formulářík, kde by se zadala akce (datum a popis), odesláním by se to uložilo do db a ve veřejné části načítalo.
Nebo zkus pohledat nějaký jednoduchý "guestbook", ten by na to také stačil. Jen by tam nepsal kde-kdo, ale jen ty.