Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero 8, neuplna instalacia

ahojte, nevie mi niekto poradit, co mam spravit, ked po naistalovani nero 8 ultra edition mi ukaze text:

The wizard was interrupted before Nero 8 could be completely installed.

Your system has not been modified. To complete the instalation at another time, please run the setup again.

a nic nieje nainstalovane, tak som potol skusil znova a zase ta chyba.
vopred dakujem
Změna předmětu, původně: nero 8, neuplny instalacia (anarchist)

V tom chybovom hlaseni je napisane nieco v tom zmysle, ze instalacia bola prerusena pred jej dokoncenim, teda sa ti nenainstalovalo vobec nic. Neblokuje ti nejaky antispyware program alebo firewall pristup na systemovy disk? Pripadne instalujes s administratorskymi pravami?
Tiez mozes skusit stiahnut instalacku znova, mozno je poskodena.