Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace Adobe Acrobat 8 ve Vistě

Ahojky
Mám problém,chci instalaci tohoto softu do Vist se mi rozbalí instalační soubory a pak když má začít samotná instalace tak to hodí hlášku,že není místo pro dočasné složky (mám 120GB volného místa a pouze disk C)a nebo nemám k němu přístup,dám OK okno se zavře a konec.Ve Win XP mi to šlo normálně.

Je to dokonce napsané česky.

Stačí si před potvrzením té chyby zkopírovat soubory co to rozbalilo. Myslím, že jsou umístěný v User\jménoprofilu\appdata\ vjednom z těch tří adresářů co tam jsou ( nebo tak nějak to je ), ve složce Adobe ( myslím že to tu cestu píše v tý chybě ), pozor složka je skrytá.
Jedná se o soubory AcroRead.msi, Abcpy.ini, Setup.exe, Setup.ini a Data1.cab.
Tohle stačí zkopírovat a spustit od kuďkoli a instalace proběhne bezproblémů.