Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HD 3850 AGP zle zobrazuje text

Dobry den.
Kde moze byt chyba, ak mi tato karta zobrazuje v nastaveniach hier miesto textu nezmysly, ze to vyzera skoro ako cinske pismo?
A dalsi problem je nemoznost nainstalovat iny ovladac, ako som dostal na CD. Chcel som skusit aj Omega Drivery, tie sa sice zdanlivo nainstaluju, ale s kartou vobec nespolupracuju.
Moze to byt vada karty?
Dik

Poslední ovladače od základní desky jsou nainstalované?
Co je to vlastně za desku?
Pokud má ta grafická karta přídavné napájení, je zapojené?
AGP přepni z 8x na 4x.
FastWrites vypni.

AMD má problémy s ovladači pro AGP verze HD2600 a novější. K (tuším) předposlední verzi ovladačů vydali nějaký patch, ale poslední ovladače mají ten problém zase v sobě. Podívej se na stránku výrobce grafické karty (ne na stránku AMD) a zkus stáhnout poslední ovladač tam.

Doska je Gigabyte 7VAX, spravil som aj novu instalaciu XP.
Pridavne zapojenie je zapojene, skusil som AGP 4x, FastWrite
som v BIOSe nenasiel. Nepomohlo.

Ovladac, co som stiahol zo sapphiretech.com je aj ten co mam
na CD.
Na tejto doske som mal od Sapphiru 9800Pro aj X800XT PE a nemal
som zatial ziaden problem.
Dufam len, ze to nebude vadna karta, lebo ma mrdne. Cakal som na nu
5 tyzdnov a teraz ju mam doma iba druhy den.