Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk

Dobry den,prosím o radu.Zakoupil jsem nový notebook Acer Extensa 5620z a při nahrávání z vnějšího zdroje např.gramofonu,magnetofonu nejde slyšet žádný zvuk z notu,ale přitom záznam funguje (přes goldwave).Už jsem skusil všechny nastavení moc jich zvukovka nenabízí(realtek HDA).Děkuji

Pro začátek sem vlož obrázky
1) správce zařízení
2) "mixážní pult" zvuků z Windows
případné návody:
http://pc.poradna.net/article/view/4-jak-ulozit-obs ah-obrazovky
http://pc.poradna.net/article/view/2-vlozeni-obrazk u-na-poradnu

Pokud přiložíš i obrázek mixážního pultu od zvukové karty (máš-li jej - ten pult), bude to pouze dobré.
Kdyby nešel zvuk mě (jde mi ale mám ho vypnutý), napsal bych ještě, jaká je to zvuková karta. Lidi tu zpaměti většinou neví, jaké jsou ve kterém notebooku zvukovky. Také bych připsal, jaký mám operační systém. Ale to se možná pozná z těch obrázků, protože ve Windows 95 to vypadá úplně jinak, než ve Windows Vista.