Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mazání

ahoj vsem! jak se da vymazat jmeno v "policku" u emailu..mam namy sli napr.-seznam nebo centrum..jakmile tam jednou clovek napise svou adresu - napr. novakova@seznam.cz , tak to jmeno tam zustane a vzdy kdyz napisu N tak to tam naskoci..a zajima me, jak se to da vymazat? nejak v historii nebo jak?prosim poradte

Nevím, jestli jsem to dobře pochopil, ale když se objeví nabídka různých třeba nesprávně zadaných jmen pod tím políčkem, tak šipkou dolů na ty jednotlivé nabídky a to co nechci zlikvidovat klávesou del. Nechat si jen to správné, nebo viz hore, to vypnout.